Kutitë e para në Prizren: Sa vota morën PDK, LDK dhe Vetëvendosja
Janë hapur kutitë e para edhe në Prizrën, ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më tani është si më poshtë:

Shaqir Totaj, PDK 31.52 për qind (3 420 vota)

Mutaher Haskuka, VV 24.97 për qind (2 710 vota)

Hatim Baxhaku, LDK 19.36 për qind (2 101 vota)

Zafir Berisha, NISMA 11.47 për qind ( 1 245 vota)

Lulzim Kabashi, AAK 10.53 për qind ( 1 154 vota). /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 21:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori