Kushdo që shkel ligjin do të arrestohet
Hajredin Kuçi
Qeveria e Kosovës paralajmëron presidentin serb, Tomislav Nikoliq se nëse do të futet në territorin e Kosovës do të arrestohet. Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi, ka thënë se kushdo që hyn pa leje në vendin tonë rrezikon që të ndeshet me ligjet dhe të arrestohet.


“Nuk kemi dëshirë që të vihet deri te kjo pozitë me presidentin e Serbisë, mirëpo kushdo që e shkel ligjin është i barabartë” ka deklaruar Kuçi. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2012, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori