Kush janë masonët e Kosovës? (VIDEO)
Në TV Dukagjini flet Neshad Asllani, njëri prej rotarianëve të parë të Kosovës.

Ai tregon në detaje se si është e organizuar lotaria dhe kush janë anëtarët e saj në 12 klubet në Kosovë.

Pos tjerash, këtu shpjegohet edhe se si rotarianët po synojnë të bashkojnë Kosovën dhe Shqipërinë në një distrikt të vetëm, shkruan Telegrafi.

Doktor Neshad Asllani tregon edhe për lidhjet që rotarianët supozohet të kenë me masonët, organizatën sekrete që thuhet se udhëheq botën.
Shtuar më 13/02/2017, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori