Kush është Uran Badalli, bodyguard-i i dhunuar Kallashit (FOTO LAJM)

Uran Badallaj
Uran Badallaj, një nga rojat e valltares Donjeta Kasumi, Kallashi, është zënë në befasi dje nga një grup personash të armatosur dhe pastaj është dhunuar keq.

Por, ai duket të jetë person mjaft i rëndësishëm në hierarkin e "Cobra"-s dhe nga disa hulumtime të thjeshta ai ka shoqëri me Hashim Thaçin, dhe shumë këngëtar te tjerë. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2016, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori