Kush është shoku i Lavdrim Muhaxherin që po trondit opinionin publik?
Një tjetër shqiptar, që besohet të jetë shoku i Lavdrim Muhaxherit, Saleel al Sawarim ka tronditur opinionin publik, pasi që ka publikuar disa foto në Facebook, duke i prerë kokën një personi në sy të një fëmije.

Policia e Kosovës ka thënë për Blic.com se personi në fjalë po investigohet dhe po shihet nëse ai jeton në Ballkan apo është në luftërat e Irakut apo Sirisë.

Forcat policore janë shprehur po ashtu se po punohet për identifikimin e këtij personi që tmerroi të gjithë me fotot që shfaqi në Facebookun e tij personal. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori