Kush është deputeti që mban në Kuvend foton e Agim Ramadanit
Para pak ditësh u shënua 20 vjetori i rënies heroike të Agim Ramadanit.

Por, për Daut Haradinajn vepra e ish-komandant Katanës është e gjallë dhe figura e tij është e pavdekshme.

Për këtë, deputeti i AAK-së e mbanë fotografinë e tij tek ulësja në Kuvendin e Kosovë. E kapur tek foltorja e Haradinajt, fotografia e Agim Ramadanit tërheqë vëmendjen e radhës së deputetëve.

Të martën e kaluar Haradinaj ishte në Koshare për të kujtuar ish-mikun e luftës të cilin e quajti ferri dhe tmerri i ushtrisë serbe.
Shtuar më 15/04/2019, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori