Kurti turpëron Kadri Veselin në lagjen ku është rritur
Pëlqej
Anëtari i KQZ-së nga Vetëvendosja, Adnan Rrustemi ka publikuar disa lista të votimeve të lagjes së kryetarit të PDK-së Kadri Veselit i cili kishte marr vota më pak se kundër kandidati i tij për kryeministër Albin Kurti.

Këto lista i përkasin zgjedhjeve të 11 qershorit 2017, ndërsa më poshtë mund të shikoni këtë lista të votimeve.

Postimi i plotë:

Në zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit 2017, Albin Kurti e mundi Kadri Veselin edhe në lagjen ku ka lindur e jetuar Veseli në Mitrovicë, në lagjen Bajr. 779 me 775!

Kjo nuk është vetëm pse edhe në Bajr e duan VETËVENDOSJE!-n dhe Albinin më shumë se Kadri Veselin, por edhe që ata që e njohin më së miri Veselin që prej fëmijërisë nuk e duan atë.
Shtuar më 17/03/2018, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori