Kurti, Haradinaj e Limaj takohen sot në Kuvend
Partitë opozitare Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosvoës dhe Nisma për Kosovën do të bashkohen sërish sot në Kuvend.

Tre partitë kanë paralajmëruar konferencë të përbashkët në ora 12:00 dhe tema për të cilën do komunikojnë me mediat dhe publikun nuk është bërë ende e ditur.

Gjatë periudhës së bllokadës gjashtë mujore, tre partitë në fjalë, por edhe partia që tani është në pushtet, LDK, janë takuar disa herë në Kuvendin e Kosovës. /albeu.com/

Shtuar më 04/04/2015, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori