Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO)
Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë.

Një nga armët e tij më të forta është edhe imitimi i personazheve të njohura.

Në një video që po qarkullon në Facebook, e ndarë nga një intervistë, Rafuna shihet teksa imiton disa nga personazhet më të njohura në mënyrë të jashtëzakonshme.


Shtuar më 24/09/2018, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori