Kur këndojnë mitrovicasit: Jo nuk ndahet Mitrovica [VIDEO]
Provo që ta këndosh këngën “Nuk ndahet Mitrovica”, në Mitrovicë dhe nuk do të kesh mundësi ta bësh. Kjo sepse të gjithë ata, njëzëri, e këndojnë këtë këngë e i japin shpirt.

Kështu ka ndodhur para disa netëve në njërin nga lokalet e Mitrovicës, shkruan "Express".

Në një mbrëmje muzikore, ku performuan Besart Halimi e Vedat Maxhuni, është krijuar një atmosferë e paparë, ku publiku gati sa nuk i ka dhënë mundësinë këngëtarit ta performojë këngën duke e bërë vetë ata. /albeu.com/


Shtuar më 15/03/2015, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori