Kujdes, filluan reshjet e borës në Prishtinë
Në Prishtinë tashmë kanë nisur reshjet e para të borës në ditën e pranverës. Sipas parashikimeve, reshje pritet të ketë sot e nesër në Kosovë.

Madje, sipas parashikimeve meteorologjike, trashësia e borës mund të shkojë deri në 60 centimetra.

Rrugët do të jenë të rrëshqitshme, andaj keni kujdes në qarkullim sonte dhe nesër.


Shtuar më 21/03/2018, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori