E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
Kujdes, nesër në Skenderaj është një ceremoni e rëndësishme
Gjatë ditës së nesërme në Kopiliq të Skenderajt përkujtohet Dëshmori i Kombit Sejdi Shala.

Familja e “Heroit te Kosovës” Sejdi Shala -REKA nga fshahti Kopilq i Poshtëm Skenderaj njofton bashkëluftetarët dhe gjithë qytetarët se nesër me datën 5 nëntor 2018 bëhen 20 vite nga rënia heroike e Dëshmorit të Kombit Sejdi Shala –REKA.

Në këtë përvjetor jubilar ne ora 11 bëhen homazhe tek varrezat e Dëshmorëve në Kopiliq, ju ftoj që të merrni pjesë në homazhe, pjesëmarrja juaj nderon të rënët për liri.


Shtuar më 04/11/2018, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori