Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit).

Mbyllja do të bëhet sipas datave dhe orareve të mëposhtme:

E premte – 7 dhjetor 2018">2018mbyllje e pjesërishme 09:00 – 12:00 dhe 14:00 – 17:00.

E shtunë – 8 dhjetor 2018">2018mbyllje ditore nga 07:00 – 17:00


Shtuar më 06/12/2018, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori