Kujdes kur lani makinën, lavazhieri i la pronarit pistoletën në makinë
Është arrestuar një person i dyshuar në Gjakovë, i cili derisa ka qenë duke punuar në një autolarje gjatë pastrimit të një veturë të pronarit kishte lënë një pistoletë me tre fishekë.

Gjatë kontrollit të veturës njësiti policor ka gjetur dhe ka konfiskuar pistoletën e cekur.

I dyshuari është intervistuar dhe ka pranuar se pistoleta është e tij, ku i njëjti me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

"Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili derisa ka qenë duke punuar në një autolarje gjatë pastrimi të një veture të pronarit mashkull K/Shqiptar kishte lënë një pistoletë me tre fishekë.

Gjatë kontrollit të veturës njësiti policor ka gjetur dhe ka konfiskuar pistoletën e cekur. I dyshuari është intervistuar i cili e ka pranuar se pistoleta është e tij, ku i njëjti me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt", thuhet në njoftimin e policisë.
Shtuar më 27/05/2019, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori