Ku dhe kush e gjeti trupin e policit
Pjesëtarët e Njësitit për Intervenime të Shpejta (FIT) ishin ata që nxorën pak më parë trupin e njërit prej policë ve të zhdukur.

“Trupi i të ndjerit është gjendur tek kyçja ku futet Bektel-Encha, 4 -5 km larg me vendin e ngjarjes”, tregon njëri prej dëshmitarëve.

Ndryshe, ekipet përkatëse këto momente janë duke kërkuar edhe trupin e policit tjetër.
Shtuar më 03/05/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori