Kryetari Legjendar: Ta çojmë vendimin e Gjykatës Kushtetuese në Gjykatë Kushtetuese
Visar Arifaj
Kryetari legjendar i Partisë së Fortë, Visar Arifaj ka dhënë një propozim mjaft interesant për vazhdimin e betejës mes bllokut LDK-AAK-NISMA dhe PDK-së.

"Vendimi i Gjykatës Kushtetues duhet çu' në Gjykatë Kushtetuese për ta vlerësuar kushtetutshmërinë", ka thënë Arifaj. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori