Kryetari i Rahovecit fut gishtin në hundë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Smajl Latifi dhe Ramush Haradinaj
Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është fotografuar duke bërë një gjest të pahijshëm në publik. Gjatë qëndrimit të tij në një kafiteri ai ka futur gishtin në hundë.

Fotografia më poshtë është bërë virale në internet për të cilën janë dhënë komente negative në adresë të kryetarit të Rahovecit.

Latifi që vjen nga radhët e AAK-së, vitin e kaluar fitoi zgjedhjet lokale në Rahovec ndaj kundërkandidatit të tij Idriz Vehapit.


Shtuar më 12/10/2018, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori