“Kroi i Vitakut”, rindërtimi i shtëpive vazhdon të premten
Ministri i Brendshëm i Kosovës, Bajram Rexhepi dhe drejtori i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni vizituan të enjten lagjen “Kroi i Vitakut” duke vëzhguar situatën e krijuar atje.


Në një prononcim për mediat ai u shpreh se Njësia Speciale do të ndërhyjë vetëm atëherë kur të jetë e nevojshme. Ndërsa sa i përket rifillimit të punës për ndërtimin e shtëpive, ai tha se kjo gjë do të vazhdojë sërish nesër. /albeu.com

Shtuar më 22/11/2012, ora 14:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori