Krasniqi: Është e drejtë e anëtarëve të japin dorëheqje nga partia
Nisma për Kosovën” po përballet me një situatë të vështirë, pasi anëtarët e partisë kanë filluar të japin dorëheqjen. Një ditë më parë ka dhënë dorëheqje Xhevat Bislimi, sot pritet të jap dorëheqje edhe Izet Ibrahimi.

Kryetari i Këshillit kombëtar të Nisma për Kosovën, Jakup Krasniqi, në një prononcim për Telegrafin, ka deklaruar se në parti ka të drejtë secili të aderojë dhe të jap dorëheqje.

“Është vullnet i secilit të aderoj dhe të jap dorëheqje nga partia e Nismës. Për arsye të tjera pyetni veten individët”, është shprehur Krasniqi./Albeu.com/
Shtuar më 28/04/2016, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori