Krasniqi e Lunaçek diskutojnë për 12 Dhjetorin
Ulrike Lunaçek
Zgjedhjet e 12 dhjetorit dhe raporti i Dik Martit ishin temat kryesore të takimit mes ushtruesit të detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi dhe europarlamentares Ulrike Lunaçek. Kjo e fundit ka përsëritur qëndrimet për procesin zgjedhor të 12 dhjetorit duke theksuar se parregullsitë në zgjedhje kanë prishur disi imazhin e Kosovës.

Krasniqi nga ana e tij tha se Kosovës i duhet një reformë zgjedhore.
Shtuar më 20/01/2011, ora 15:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori