KQZ shpall rezultatet përfundimtare
KQZ-ja ka shpallur rezultatet përfundimtare të balotazhit për kryetar të komunave, përjashtuar ato të Istogut, që sipas një vendimi të PZAP-it do të ketë rivotim, dhe të Kllokotit.

Në një konferencë për media, përveç rezultateve përfundimtare për kryetarë, KQZ-ja ka certifikuar edhe rezultatet për Asamble të Komunave, përjashtuar ato të Vushtrrisë.


Shtuar më 29/11/2017, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori