KQZ bën thirrje për fushatë të ndershme
Në ditën e dytë të fushatës zgjedhore, Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ka kërkuar nga subjektet politike që të zhvillojnë fushatë të drejtë dhe demokratike. Siç shkruan Radio Televizioni i Kosovës, Daka është shprehur se Komisioni shpreson që këto zgjedhje lokale të përmirësojnë imazhin që ka vendi. "Zgjedhjet e së shkuarës e kanë dëmtuar atë imazh",-është shprehur Daka. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori