KOSOVË/ Vdes një 30-vjeçar, mister arsyea
Një vdekje e dyshimtë ka ndodhurfshatin Krushevë e Madhe e Klinës.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Driton Rugova, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Rugova tha se bëhet fjalë për një 30 vjeçar.

“Rreth orës 14:40 policia është informuar se në fshatin Krushevë e Madhe, Komuna e Klinës, ka ndodhur një incident. Si pasojë e këtij incidenti një person i moshës 30-vjeçare ka vdekur. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin. Për detaje të tjera do të ju informojmë”.
Shtuar më 30/09/2020, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori