Kosova në ditë zie
Sot Kosova është në ditë zie, duke nderuar viktimat që u vranë në Munih të Gjermanisë.

Munih të Gjermanisë, të premten në mbrëmje, pas një sulmi terrorist u vranë Dijamant Zabërgja, Armela Segashi dhe Sabina Sulaj.

Sot flamuri i shtetit do të jetë në gjysmë shtizë, ndërsa axhendat zyrtare të vendit do të shtyhen për ditë të tjera. /albeu.com/

Shtuar më 24/07/2016, ora 15:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori