Kontroll i befasishëm në shtëpi, gruas i gjenden dy pistoleta
Policia në Shtime raporton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një gruaje, janë gjetur dhe janë sekuestruar dy pistoleta">pistoleta me gas me 66 copë fishekë të kalibravendryshëm.

Gtruaja është shoqëruar në polici dhe po merret në pyetje.

Shtuar më 29/01/2020, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori