Kontrabanduan 600 maune me naftë, në pranga katër biznesmenë
Policia ka nisur një aksion policor sot në Pejë.

Rezulton se biznesmeni Gani Veseli dhe 3 të tjerë kanë kontrabanduar 600 maune me naftë.

Dëmi lidhur me këtë kontrabandë llogaritet në miliona euro, shkruan Kosova Sot.

Urdhëri për arrestimin e biznesmenëve është dhënë nga Prokuroria Speciale e Kosovës. /albeu.com/


Shtuar më 01/10/2014, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori