Kontrabandimi, tre të arrestuar
Tre të dyshuar për kalim ilegal të kufirit dhe trafikimit të dy personave tjerë janë arrestuar sot nga policia në vendkalimin kufitar “Dheu i Bardhë”.Policia njoftoi se është bërë edhe kontrollimi i shtëpisë së të dyshuarit të tretë, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2013, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori