Konkursi për policë, privilegjohen turqit
Policisë së Kosovës pritet së shpejti t’i shtohen pjesëtarë">pjesëtarët e rinj, të cilët aktualisht po kalojnë nëpër testime të ndryshme dhe kanë grumbulluar pikët e nevojshme.

Por, bashkë me ta, pjesë e forcaverendit do të bëhen edhe disa pjesëtarë të komuniteti turk, pavarësisht se gjatë provimit me shkrim, nuk u treguan aq të zotë.

Shtuar më 06/10/2018, ora 22:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori