Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë
Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë një kontrolle u janë gjetur dhe konfiskuar një revole me një karikator me gjashtë fishek të kalibrit 7.65 mm , një thikë dhe mbi një kilogram substance e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.


Shtuar më 14/01/2018, ora 15:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori