Kompania e Lushtakut akuzohet për korrupsion
"Security Code", kompani në pronësi të Lulzim Lushtakut dhe Esat Tahirit, dyshohet për korrupsion në tenderin prej 6.2 milionë eurosh, të fituar në KEK.

Me të njëjtën akuzë do të përballen edhe disa zyrtarë të lartë shtetërorë, shkruan Zëri.

Kompania e Lushtakut dhe Tahirit para pak ditësh u shpërblye me një tender tjetër prej 2.3 milionë eurosh në KEK. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 09:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori