Komisioneri Tibor Navraksiks nesër në Kosovë
Pritet që ditën e nesërme komisioneri i BE-së për Arsim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor Navraksiks, të vizitojë Kosovën.

Gjatë kësaj vizite komisioneri do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa dhe ministrat Arsim Bajrami, Kujtim Shala dhe Bekim Çollaku. Gjatë vizitës së tij, Komisioneri do të mbajë një ligjëratë në Universitetin Veror të Prishtinës. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2015, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori