Komisioneri i Vetevendosjes largohet nga qendra e votimit, u paraqit me identitet të rremë
Pëlqej
Demokracia në Veprim ka raportuar për ecurinë e procesit zgjedhor.

Raportohet se në Istog në shkollën "Ndre Mjeda" një komisioner i Lëvizjes Vetendosje është paraqitur me Identitet fallso.

"Në shkollen "Ndre Mjeda", në Istog një komisioner i Vetëvendosjes është paraqitur me identitet të rremë dhe i njejti është identifiku dhe është larguar nga vendvotimi”, ka thënë Albert Krasniqi nga DnV.

Shtuar më 22/10/2017, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori