Koha kur Thaçi nuk ishte me pushtet dhe pasuri
Tani ka pozitë të lartë shtetërore, ndërsa daljet e tij publike me familjen janë tejet të rezervuara.

Duke qenë president i vendit, Hashim Thaçi është më se i kujdesshëm kur flitet tek jeta personale e imazhet me ta.

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi e vjetër e Thaçit ku shihet me bashkëshorten e tij, Lumnijen dhe djalin e tyre Endritit teksa ecin rrugëve të vendlindjes së tij, Burojës.
Shtuar më 20/03/2019, ora 08:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori