Koha kur Ivanoviq i ndalonte shqiptarët të kalonin në veri (VIDEO)
Në një video e siguruar shihet ish lideri serb, tashmë i ndjerë Oliver Ivanoviq, derisa u ndalon shqiptarëve të kalojnë në veri.
Qershor 1999: Video ku Oliver Ivanoviç u ndalon shqiptarëve të kalojnë në veri.

Xhirimet janë bërë në qershor të vitit 1999 ditët kur Kosova është liruar dhe serbët nisën të krijojnë “republikën” e tyre në veri, shkruan Magazina.al

Persona ende të panjohur e qëlluan me disa plumba në mëngjesin e sotëm liderin e SDP-së, Oliver Ivanoviq.


Shtuar më 16/01/2018, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori