Koci: Shumë zhurmë për asgjë
Avokati Arianit Koci ka thënë se aktakuza që është ngritur nga prokurori për Endrit Shalën ka vetëm paragjykime, pasi nuk ka asnjë provë që të fajësoj klientin e tij.

Sipas avokatit Koci, aktakuza është ngritur mbi bazën e procedurave të thata juridike, mesazheve të rrejshme dhe paragjykimeve të skajshme të prokurorisë.

"Aktakuza është e pabazuar. Shumë zhurmë për asgjë", ka thënë Koci për Epoka e re.

Shala është i përfshirë në rastin e MTPT-së, në të cilin është akuzuar edhe Fatmir Limaj. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2013, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori