Koalicion me VV? Flet Pacolli
Kandidati për deputet dhe kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se Vetëvendosjes ia ka mbyllur dyert.

Pacolli u shpreh se mënyra si është trajtuar ka bërë që të mos bashkëpunojë më me VV-në.

“Vetëvendosje te unë i kanë mbyllë të gjitha dyert”, theksoi ai. Ai ka thënë se VV-ja ka sjellje shumë brutale.

“Shumë brutal, me ato sharje, me ato fyerje nuk e di ku shkojnë”, u shpreh Pacolli.
Shtuar më 01/02/2021, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori