Kjo është këngëtarja nga Kosova që i shpëtoi sulmit terrorist në Stamboll
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Qyteti i Stambollit u shokua mbrëmë nga dy sulme terroriste që lanë të vdekur mbi 30 persona persona dhe mbi 166 të plagosur.

Ngjarja që ndodhi afër stadiumit ku zhvillohej derbi mes Besiktas dhe Bursasport fatmirësisht nuk shënoi ndonjë viktimë apo të plagosur shqiptar por të shumtë kanë qenë ata që kanë rastisur të jenë afër vendit ku ndodhi ngjarja.

Mes tyre, edhe këngëtarja ë njohur Zanfina Ismaili e cila dje pasdite ka marrë rrugë drejt qytetit turk. Mediat kosovare shkruajnë se ajo fatmirësisht është gjendur në një tjetër zonë të Stambollit duke i shpëtuar sulmit terrorist që la shumë pasoja.
Shtuar më 11/12/2016, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.