Kjo është tropojania që u vra nga burri (FOTO LAJM)

Pëlqej
40 vjeçarja nga Tropoja, Valbonë Marku Nrecaj është gruaja që u vra mbrëmë nga ish burri i saj, Pjetër Nrecaj.

Viktima dhe i dyshuari kishin muaj që ishin ndarë, ndërsa kishin pesë fëmijë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në fshatin Bretkovc të Komunës së Gjakovës.

Mbrëmja e 7 korrikut ishte e kobshme për familjen Marku të Gjakovës. Atë natë atyre iu vra e bija Valbona, dhe vajza e saj 9 vjeçare nga ish burri i saj, Pjetër Nrecaj.

Valbona ishte me prejardhje nga rrethi i Tropjës ndërsa kishte ardhur të jetonte në Gjakovë pas luftës.


Shtuar më 08/08/2018, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori