E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Kjo është bashkëshortja e Blerandit (FOTO LAJM)

Vitorja, bashkëshortja e Blerand Stavilecit është sulmuar nga persona të panjohur.

Nje ngjarje e tillë ka tronditur familjen Stavileci, dhe të gjithë ata që janë kundër dhunës.

Lidhur me sulmin PDK, ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme.
Shtuar më 28/08/2017, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori