Këto janë të gjitha komunat që sot votojnë në balotazh
Pëlqej
Sot 19 komuna të Kosovës do të votojnë për herë të dytë për të zgjedhur kryetarët që do të qeverisin në katër vitet e ardhshme.

Raundi i Dytë mbahet në komunat: Gjakovë, Gjilan, Dragash, Istog, Kaçanik, Klinë, Kamenicë, Mitrovicë e Jugut, Obiliq, Rahovec, Podujevë, Prishtinë, Prizren, Shtime, Suharekë, Ferizaj, Vushtrri, Malishevë dhe Kllokot. Kurse në Partesh do të rivotohet për kryetar të kësaj komune. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 08:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori