Këto janë fotot e asistentes së re të Kryeministrit që po bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Asistentet e sotme nuk kërkohen të jenë thjeshtë të afta në punën e tyre, por edhe elegante dhe të pashme. Në ktëtë kategorizim nuk përjashtohet as ajo e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Emri i asistentes së tij është bërë pjesë e shtypit mediatik dhe po komentohet për pamjen e saj.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Gjilani, Bezi Osmani, e cila ka disa vite që është pjesë e AAK-së në rolin e saj si asistente.

Atë e kemi parë aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku nuk heziton të shpërndajë imazhe për ndjekësit e saj.

Bezi shquhet për stilin e veçantë që ka e madje duket edhe shumë elegante.

Përveç fotografive elegante të cilat i sjell bukuroshja gjilanase, ajo di të jetë edhe provokuese e madje tejet joshëse. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2017, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori