Këta janë tetë anëtarët e rinj në KQZ që u betuan para Thaçit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka emëruar tetë anëtarë të rinjKomisionit QendrorZgjedhjeve.

Tetë anëtarët e përbërjes së re të Komisionit QendrorZgjedhjeve janë Sami Hamiti, Florian Dushi, Adnan Rrustemi, Nazlie Bala, Alfred Kinolli, Ćemailj Kurtiši, Ercan Şpat dhe Stevan Veselinoviq, njofton Zyra e Presidentit.

Anëtarët e rinjKomisionit QendrorZgjedhjeve janë betuar se do t’i kryejnë detyrat e tyre në mënyrë të ndershme, besnike, të paanashme, profesionale dhe të ndërgjegjshme.
Shtuar më 28/03/2019, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori