Këngëtarja guxon dhe publikon foto me deputetin e martuar shqiptar: Është i dashuri im (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përveç politikës, deputetet nga Kosova kohët e fundit po përfliten mjaft edhe për jetën e tyre private.

Kështu deputeti i Nismës, Haxhi Shala po përflitet sikur është duke mbajtur dy lidhje dashurie në distancë, në Kosovë ka gruan dhe familjen e tij dhe në Gjermani ka të dashurën.

Angelina Shala pretendon se ka një lidhje dashurie me deputetin Shala dhe ditën e sotme ajo ka postuar foto me të në profilin e saj në Instagram.

Angelina Shala, e cila me profesion është këngëtare dhe jeton në Gjermani. Deputeti nga martesa e tij është baba i dy djemve. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2017, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori