KE publikon agjendën e takimit Thaçi-Vuçiç
Faqja zyrtare e Komisionit Evropian ka publikuar agjendën e takimit që sot po zhvillohet në Bruksel mes dy presidentes, Hashim Thaçit dhe Aleksandar Vucic.

Sipas njoftimit, në orën 10 nis takimi mes dy presidentëve e që mbahetndërtesën e Shërbimit të Jashtëm në Bruksel, e që vjen pas një takimi tjetër formal.

Shtuar më 31/08/2017, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori