Katër gafat e paharrueshme të Atifete Jahjagës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ky është viti i fundit i mandatit presidencial për Atifete Jahjagën, e cila do të mbahet mend gjatë, sidomos për paraqitjet e saj në fillim të mandatit si presidente.

Presidentja e parë femër në Ballkan, Atifete Jahjaga ka qenë një imazh i mirë për Kosovën, por daljet e saj publike janë kritikuar jo pak, sidomos për mungesë të shprehjes dhe oratorisë, shkruan Magazina.

Sigurishtë që paraqitjet e saj në këto muajt e fundit janë përmirësuar dukshëm, por ato që nuk do të fshihen janë gafat e saj të shumta. /albeu.com/


Shtuar më 07/01/2016, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}