Kardinali i Vatikanit bekon Ramush Haradinajn
I nominuari i koalicionit PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj është bekuar nga kardinali shqiptar, që është edhe i dërguari i Papës për shugurimin e katedrales Nëna Terezë në Prishtinë, transmeton Lajmi.net.

Kardinali shqiptar, Ernest Troshani Simoni për një moment është ndalur para Haradinajt dhe e ka bekuar me ujin që sipas tyre është i bekuar.
Shtuar më 05/09/2017, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori