Kaq aksidente ndodhën për 24 orë në Kosovë
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 23 aksidente pa të lënduar dhe 18 aksidente me të lënduar, shkruan albeu.com

Ndërkaq Policia e Kosovës në raportin ditor bën të ditur se janë shqiptuar 299 tiketa trefiku. Ndërkaq mësohet se janë arrestuar 7 persona./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori