Kapet pedofili, përdorte fëmijët për xhirime me pullë të kuqe
Policia e Kosovës ka kapur një shtetas të huaj i cili dyshohet se përdorte fëmijë dhe minorenë për të ushtruar pornografinë.

Këtij shtetasi i janë sekuestruar një laptop, një telefon celular dhe një aparat fotografik të cilat i përdorte për të bërë regjistrimet.Shtuar më 15/10/2019, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori