Kapet mat gruaja e Arkanit, publikohen fotot intime (FOTO LAJM)

Svetlana "Ceca" Raznatovic
Këngëtarja e njohur Svetlana "Ceca" Raznatoviç, pas vdekjes së bashkëshortit të saj, famëkeqit Arkan, nuk ka bërë publike asnjë lidhje të saj duke u shprehur se nuk e ka tradhëtuar burrin e saj, por në internet po qarkullojnë disa foto që e tregojnë Cecën në momente intime.

Këngetarja nuk i ka komentuar ende, por thuhet se janë publikuar nga disa persona të paautorizuar që pëfliten se i kanë hakur telefonin.

Fotot janë të ndara nga videoja, ndërsa nuk dihet ende se kush është mashkulli.

Ka zëra që thonë se më vonë do të postohet edhe videoja.

Zeljko Raznatoviç, i njohur nga të gjithë si Arkan, ka qenë një kriminel lufte dhe komandant i forcave paramilitare serbe në luftërat e Ballkanit. Ai u vra në janar të vitit 2000 në Beograd. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori