Kapen me 2 kg kokainë, pesë të arrestuar
Një sasi prej 2 kg e 240 gr substancë narkotike e llojit kokainë është sekuestruar gjatë një operacioni të policisë e cila ka prangosur pese persona.

Gjatë kontrollit në banesat e të arrestuarve janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë ngjyrë e zezë dhe 50 fishekë. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2013, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori